Beyoğlu’nda cadde ve sokaklar sabunlu su ile yıkanıyor

A+
A-

Beyoğlu’nda vatandaşlara daha sağlıklı ve hijyenik yaşam alanları sunmak için temizlik çalışmalarını aralıksız sürdüren belediye ekipleri, özel yıkama araçlarıyla ilçenin tüm cadde ve sokaklarını sabunlu su ile düzenli olarak yıkıyor.

Beyoğlu’nda cadde ve sokaklar sabunlu su ile yıkanıyor
11-08-2017

Beyoğlu Belediyesi, vatandaşlara daha sağlıklı ve hijyenik yaşam alanları sunmak için temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ilçede bulunan tüm cadde ve sokaklar özel yıkama araçları kullanılarak sabunlu su ile düzenli olarak yıkanıyor. Vatandaşların yaz aylarında sıklıkla uğradığı parklar da günübirlik temizliyor.Aralıksız olarak devam edecek olan çalışmalarla ilçenin daha yaşanılabilir hale getirilmesi ve estetik güzelliğinin korunması amaçlanıyor.

CADDE VE SOKAKLAR DÜZENLİ OLARAK TEMİZLENİYOR

Çöplerin alınması ve süpürme çalışmalarının yapılmasıyla başlayan temizlik çalışmaları, özel dezenfektanlarla yapılan ayrıntılı yıkama çalışmalarıyla devam ediyor. Çalışmalar sırasında buharlı ve sıcak sulu yıkama aracına ihtiyaç duyulan noktalar tespit edilerek sonrasında söz konusu araç ile etkili yıkama çalışmaları yapılıyor.  Ayrıca paslı, kirli, yağlanmış ve kalıcı çöp çıkarma alanı haline getirilmiş tüm alanlar da sıcak sulu ve buharlı yıkama aracıyla temizleniyor. Yıkama çalışmalarının yanı sıra pilot olarak seçilen mahallerde yer alan tüm boş arsaların, yeşil alanların ve parkların temizliği de yapılıyor.

Haberin galerisi için Tıklayınız...


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız