Beyoğlu' nun Başkanları iftarda buluştu

A+
A-

Beyoğlu Belediyesi düzenlediği iftar programı ile belediye personelini, eski belediye başkanlarını ve meclis üyelerini aynı sofralar etrafında bir araya getirdi. Programda konuşan Başkan Demircan, ”Beyoğlu’nda bir başarı varsa bu hepimizin başarısıdır.” dedi.

Beyoğlu' nun Başkanları iftarda buluştu
18-06-2017

Beyoğlu Belediyesi personeli iftar programında bir araya geldi. Belediye personelinin yoğun ilgi gösterdiği programa Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Eski Beyoğlu Belediye Başkanlarından Nusret Bayraktar ve Haluk Öztürkatalay, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de katılarak personelle birlikte iftar yaptı. Yapılan dualarla açılan oruçların ardından kısa bir selamlama konuşması yapan Başkan Demircan, Beyoğlu Belediyesi’nin işçilerinin göstermiş olduğu üstün gayretlerle bugünlere geldiğini belirterek tüm personele teşekkür etti. İftar programında emekli olan personele hizmetlerinden dolayı plaket takdim eden Başkan Demircan, gecenin sonunda personelle tek tek tokalaşarak hayırlı bayramlar diledi.

HİZMETLERİMİZDEN MEMNUNİYET YÜZDE 85’İN ÜZERİNDE

İftar programında çalışanlarıyla bir araya gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Ramazan ayı rahmet ve bereket ayıdır. Bize bunu en iyi anlatan da birliğimizin ve beraberliğimizin göstergesi olan kurduğumuz bu iftar sofralarıdır. Beyoğlu Belediyesinin personeli bu sene tam 120 bin kişiye iftar hazırlıyor. Çünkü ülkemizin bu birlik sofralarına ihtiyacı var. Bu akşam da bugüne kadar Beyoğlu’na hizmet etmiş olan herkesi aynı iftar sofralarının etrafında bir araya getirdik. Beyoğlu’nda vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnuniyeti yüzde 85’in üzerinde. Burada bir başarı varsa bu hepimizin başarısıdır. Çünkü belediyemizin bütün ekibi işini aşkla yapıyor. İşin özeti, insanın en hayırlısı insana hizmet edendir. Bütün çalışanlarımızdan Allah razı olsun.” dedi.

SİZLERLE BERABER OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM

Eski Beyoğlu Belediye Başkanı Nusret Bayraktar, “Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan ramazan ayını çok bereketli bir şekilde yaşıyoruz. Bugün kardeşlik duygularının daha da pekiştiği bir ortamda, Beyoğlu Belediyemizin yıllardan beri sürdürüle geldiği Geleneksel Personel İftarında sizlerle beraber bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu buluşmaya vesile olan başta Beyoğlu Belediye Başkanımız Ahmet Misbah Demircan olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Hepinize çok teşekkür ediyorum.”

GÖZÜMÜZ GÖNLÜMÜZ HEP BEYOĞLU’NDADIR

Eski Beyoğlu Belediye Başkanı Haluk Öztürkatalay, ”Beyoğlu Belediyesi’nin ilk başkanı olarak şu anda size hitap etmenin mutluluğunu, gururunu yaşıyorum. Bu yüzden de sevgili başkanım, Ahmet Misbah Demircan’a huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Gözümüz gönlümüz hep Beyoğlu’ndadır. Beyoğlu’na yapılması gereken hizmetler varsa ölünceye kadar emre amade olduğumu belirtmek istiyorum. Herkesin Ramazan Bayramı’nı şimdiden kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım.”


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız