Beyoğlu' nda İletişim Teknikleri Semineri' ne yoğun ilgi

A+
A-

Beyoğlu’nda, vatandaşların kendini daha iyi tanımasına yardımcı olmak amacıyla başlatılan Psikolojik Seminerler yoğun ilgi görüyor. Semt Konaklarında devam eden seminerler kapsamında düzenlenen “İletişim Becerileri ve Teknikleri” konulu seminerde vatandaşlara, iletişimin önemini ve doğru iletişim kurmanın yöntemlerini anlatıldı.

Beyoğlu' nda İletişim Teknikleri Semineri' ne yoğun ilgi
29-03-2018

Beyoğlu Belediyesi, vatandaşların kendini daha iyi tanımasına ve duygularına yön vermeyi öğrenmelerine yardımcı olmak amacıyla Psikolojik Seminerler başlattı. İlçede bulunan Semt Konaklarında düzenlenen seminerlerin beşincisi Bademlik Semt Konağında gerçekleştirildi. “İletişim Becerileri ve Teknikleri” konulu seminere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlara iletişimin önemini ve doğru iletişim kurmanın yöntemlerini anlatan Uzman Psikolog Mustafa Onan daha sonra vatandaşların sorularını cevaplandırdı.

VATANDAŞLARIN İLGİSİ BENİ MEMNUN ETTİ

Beyoğlu Belediyesi’nin semt konaklarında başlattığı Psikolojik seminerler kapsamında vatandaşları bilgilendirdiklerini belirten Uzman Psikolog Mustafa Onan, “Bugünkü seminerimizde iletişimin ne olduğundan bahsettik. Bunu günlük hayatta nasıl ve ne şekilde kullandığımızdan, yaptığımız hatalar ve bu hataları düzeltebilmemiz ile ilgili farkındalık kazandıracak bilgileri işledik. Soru cevap şeklinde kendi yaşadığımız zorluklardan bahsettik. Kısaca eğitimimizi özetledik ve özel sorulara geçtik. Vatandaşların ilgisi beni gerçekten memnun etti. Yani uzun zamandır eğitimde bu kadar heyecanlanmıyordum. Özellikle beyefendilerin burada olması beni çok mutlu etti.” dedi.


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız