Beyoğlu' nda 500 öğrenci daha sinemayla buluştu

A+
A-

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Hoca İshak Efendi İmam Hatip Ortaokulu’na yaptığı ziyarette öğrencilerin sinema isteğini geri çevirmemişti. Beyoğlu Belediyesi tarafından Taksim’de bulunan Beyoğlu Fitaş Sinemalarına getirilen 500 öğrenci hep birlikte “Kong Kafatası Adası” isimli filmi izleyerek keyifli dakikalar geçirdi.

Beyoğlu' nda 500 öğrenci daha sinemayla buluştu
23-03-2017

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, öğrencilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Başkan Demircan, geçtiğimiz günlerde Hoca İshak Efendi İmam Hatip Ortaokulu’na yaptığı ziyarette öğrencilerin sinema taleplerine karşı vermiş olduğu sinema sözünü yerine getirdi. Hoca İshak Efendi İmam Hatip Ortaokulu’nda 7. ve 8. sınıflarında okuyan 500 öğrenci Beyoğlu Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüslerle okullarından alınarak Taksim İstiklal Caddesi’nde bulunan Beyoğlu Fitaş Sinemalarına getirildi. Öğrencilere film gösterimi öncesinde hamburger, patates kızartması ve ayrandan oluşan yiyecek menüsü ikram edildi. Daha sonra hep birlikte “Kong Kafatası Adası” filmini izleyen öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

İLK DEFA SİNEMADA FİLİM İZLEME HEYECANINI YAŞADIK

Beyoğlu Belediyesi’nin yaptığı etkinlikle“Kong Kafatası Adası” filmini izlemeye getirilen çocuklar çok mutlu olduklarını belirterek, “Ahmet Misbah Demircan başkanımız her istediğimizi yapıyor. Daha önce maça gitmek istemiştik. Galatasaray maçına götürmüştü bizi. Bugün de sözünü tutarak bizleri sinemaya getirdi. Bize yemek ikramında da bulundu. İlk defa sinemada filim izleme heyecanını yaşadık. Çok güzeldi. Çok eğlendik. Bizi çok mutlu etti. Allah onu da mutlu etsin. Allah ondan razı olsun. Başkanımıza çok teşekkür ederiz.”dediler.


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız