Başkan’dan Fen İşleri Müdürlüğü personeline sürpriz

A+
A-

Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Demircan, personelle kahvaltıda bir araya geldi. Çalışanların istek ve önerilerini dinleyen Demircan, daha sonra Kasımpaşa'da restorasyonu devam eden Cezayirli Hasanpaşa Kışlası Camii’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan’dan Fen İşleri Müdürlüğü personeline sürpriz
24-08-2016

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü personeliyle kahvaltıda bir araya geldi. İşçilerle uzun uzun sohbet eden Başkan Demircan, personelin istek ve önerilerini de dinleyerek fikir alış verişinde bulundu. Çalışanlara gösterdikleri üstün gayretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan demircan, başarılarının devamını diledi. Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmalarıyla ilgili bilgi de alan Başkan Demircan’a başkan yardımcıları ve birim müdürleri eşlik etti.

CEZAYİRLİ HASANPAŞA KIŞLASI CAMİİ’NİN RESTORASYONU ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Başkan Demircan, daha sonra bölgeyi gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. Kaptanpaşa mahallesinde yapımı devam edem yol ve kaldırım çalışmalarını da inceleyen Başkan Demircan, Kasımpaşa'da restorasyonu devam eden Cezayirli Hasanpaşa Kışlası Camii’nin çalışmaları Hakkı'nda bilgi aldı.

Haberin fotoğrafları için Tıklayınız...


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız