Başkan Demircan'dan yabancı yatırımcılara davet

A+
A-

Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape Global 2016 fuarına katılarak konut üreticilerini yalnız bırakmayan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, yerli ve yabancı tüm yatırımcıların güvenli liman aradıklarını ifade ederek, “Türkiye’nin kritik bir süreçten geçtiği şu dönemde bu güveni açıkça göstermek için yatırımcımızla Dubai’de beraberiz. Yeter ki yatırım ve istihdam sağlasınlar. Beyoğlu’na çakılacak her çivide sonuna kadar yatırımcımızı koruyacağız” diye konuştu.

Başkan Demircan'dan yabancı yatırımcılara davet
08-09-2016

Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai şehrinde gerçekleştirilen Cityscape 2016 fuarı, 110 ülkeden 250 farklı firmayı bir araya getirdi. 2002 yılından bu yana yatırımcılar ve gayrimenkul şirketleri yetkilileri tarafından ziyaret edilen fuara Türkiye'den bu yıl 30 şirket katıldı. Beyoğlu’nda yatırım yapan işadamlarıyla birlikte fuara katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, yerli ve yabancı tüm yatırımcıların güvenli liman aradıklarını ifade ederek, “Bu güveni göstermek için yatırımcılarımız ile birlikte  Dubai’deyiz. Yeter ki yatırım ve istihdam sağlasınlar. Beyoğlu’na çakılacak her çivide sonuna kadar yatırımcımızı koruyacağız” diye konuştu. Başkan Demircan daha sonra Türk inşaat firmalarının fuar alanındaki stantlarını tek tek ziyaret etti.

DAHA ÇOK YATIRIMA VE İSTİHDAMA İHTİYAÇ VAR

Beyoğlu’ndaki yatırımcıyı desteklemek ve Beyoğlu markasının gücünü artırmak için Dubai'deki fuara katıldıklarını belirten Başkan Demircan, “Beyoğlu’nda yaşayan vatandaşlarımıza bir şeyler sunmamız lazım. Gençlerimize, insanlarımıza güzel bir gelecek bırakmak için daha çok yatırıma ve daha çok istihdama ihtiyaç var. Benim de birinci vazifem bu. İkinci vazifem ise şehre dair olarak tarihi bir bölgede, bu kadar güzel bir coğrafyada şehrimizin bina stokunun yenilenmesine ihtiyaç var.” dedi.

YAPACAĞIMIZ HER ÇALIŞMA BEYOĞLU’NUN GELECEĞİNE BİR KATKIDIR

Başkan Demircan Beyoğlu’nda her halükarda yatırımcıya ihtiyaç olduğunu da ifade ederek, “Bu anlamda yapacağımız her çalışma Beyoğlu’nun geleceğine bir katkıdır. Beyoğlu’na yatırım yapacak herkese destek ve gelecekte yatırım yapacaklar için teşvik etmeye gayesi ile fuara geliyorum. Herkesi tanıyorum. Bu fuarlara gelmemizin karşılığını her zaman görüyoruz. Bu nedenle bu fuarlara önem veriyoruz.” şeklinde konuştu.

BEYOĞLU’NA ÇAKILACAK HER ÇİVİDE SONUNA KADAR YATIRIMCIMIZI KORUYACAĞIZ

Yerli ve yabancı tüm yatırımcıların güvenli liman aradıklarını da ifade eden Başkan Demircan, “Türkiye’nin kritik bir süreçten geçtiği şu dönemde bu güveni açıkça göstermek için yatırımcımızla Dubai’de beraberiz. Yeter ki yatırım ve istihdam sağlasınlar. Beyoğlu’na çakılacak her çivide sonuna kadar yatırımcımızı koruyacağız. Dubai'de projelerimize gösterilen ilginin geçen yıla göre artış gösterdiğini de gördük. Bu da bizi ayrıca sevindirdi.” diye konuştu.  


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız