Başkan Demircan Kasımpaşa Lisesi' ni ziyaret etti

A+
A-

Beyoğlu Kasımpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Başkan Demircan, “Hizmet sektörünün ön planda olduğu bir çağda yaşıyoruz. O nedenle biz de Beyoğlu da yatırımları özellikle bu çerçevede gerçekleştiriyoruz. Her şey ülkemizin geleceği olan siz gençlerimiz için.” dedi

Başkan Demircan Kasımpaşa Lisesi' ni ziyaret etti
07-10-2017

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasıyla birlikte okul ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. ‘Okul Buluşması’ projesi kapsamında Beyoğlu Kasımpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Başkan Demircan, okul bahçesinde öğrenciler tarafından sevinç ve coşkuyla karşılandı. Okul bahçesinde öğrencilerle sohbet eden Başkan Demircan, öğrencilere tek tek mikrofon vererek taleplerini dinledi. Başkan Demircan’ın öğrencilerin taleplerine olumlu cevap vermesi büyük memnuniyetle karşılandı. Başkan Demircan’a okul ziyaretinde AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı da eşlik etti.

HER ŞEY ÜLKEMİZİN GELECEĞİ OLAN SİZ GENÇLERİMİZ İÇİN

Başkanı Ahmet Misbah Demircan, okulları tek tek ziyaret ederek öğrencilerin ve okulların ihtiyaçlarını gidermeye çalıştıklarını belirterek, “Bugün burada olmaktan son derece mutluyum. Hepiniz burada geleceğinizi planlamanın ve şekillendirmenin mücadelesini veriyorsunuz. Hizmet sektörünün ön planda olduğu bir çağda yaşıyoruz. O nedenle biz de Beyoğlu da yatırımları özellikle bu çerçevede gerçekleştiriyoruz. Her şey ülkemizin geleceği olan siz gençlerimiz için.” dedi.

BAŞKAN DEMİRCAN VELİLERİN TALEP VE ÖNERİLERİNİ DİNLEDİ

Başkan Demircan, okul bahçesinde öğrencilerle kucaklaştıktan sonra okul yöneticileri, öğretmenler ve velilerle bir araya geldi. Sohbet havasında gerçekleşen toplantıya başkan yardımcıları, meclis üyeleri, mahalle muhtarları, okul aile birliği yöneticileri ve çok sayıda veli katıldı. Talep ve önerileri tek tek dinleyen Başkan Demircan, okulun ihtiyaçlarının giderilme3si için ilgili birimlere gerekli talimatları verdi.


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız