Başkan Demircan' dan Yılmaz ailesine sürpriz ziyaret

A+
A-

Çat kapı ev ziyaretleri kapsamında Örnektepe Mahallesi’nde oturan Yılmaz Ailesi’ne misafir olan Başkan Demircan, “Vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret etmekten çok keyif alıyorum. Çünkü biz Beyoğlu’nda çok büyük bir aileyiz.” dedi.

Başkan Demircan' dan Yılmaz ailesine sürpriz ziyaret
31-01-2018

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, sık sık gerçekleştirdiği bölge ziyaretlerinin yanı sıra vatandaşları evlerinde de ziyaret ederek taleplerini dinliyor. Başkan Demircan, göreve geldiği günden itibaren gerçekleştirdiği çat kapı ev ziyaretleri kapsamında son olarak Örnektepe Mahallesi Aydıncık Sokakta oturan Yılmaz Ailesi’ne misafir oldu. Yılmaz Ailesi ile uzun uzun sohbet eden Başkan Demircan, istek ve taleplerini de birebir dinledi. Sürpriz ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Yılmaz Ailesi Başkan Demircan’a kendilerine gösterdiği ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti.

BİZ BEYOĞLU’NDA BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Vatandaşları evlerinde ziyaret etmekten çok keyif aldığını belirten Başkan Demircan, “Bu güne kadar binlerce aileyi ziyaret ettim. Derdi olanın derdini, mutlu olanın mutluluğunu paylaştım. Gerek bireysel sorunları gerekse de mahallenin sorunlarını konuştuk. Sorunların çözümü noktasında ne yapabiliriz diye fikir alışverişinde bulunduk. Bizleri çok iyi ağırladılar ve ziyaretimizden dolayı da çok mutlu oldular. Vatandaşlarımızın mutluluğunu görmek bize ayrı bir enerji veriyor. Çünkü biz Beyoğlu’nda çok büyük bir aileyiz.” dedi.


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız