Anneler Hasköy Sahil' de gönüllerince eğlendi

A+
A-

Hasköy Sahil’de Anneler Günü’ne özel olarak düzenlenen “Geleneksel Anneler Günü Pikniği”ne katılan Başkan Demircan, “Aslında sadece bugün değil, her gün Anneler Günü’dür. Onların aklından ve fikrinden uzak olduğumuz bir gün yok. Her şey annelerimiz için. Anneler sizi çok seviyoruz. Anneler Gününüz kutlu olsun.” dedi.

Anneler Hasköy Sahil' de gönüllerince eğlendi
14-05-2017

Beyoğlu Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Anneler Günü'nü muhteşem bir etkinlikle kutladı. Hasköy Sahil'de Anneler Günü’ne özel "Geleneksel Anneler Günü Pikniği" düzenlendi. Özel olarak hazırlanan etkinlik alanına girerken bandolarla karşılanan anneler, bir birinden güzel söyleşi ve etkinliklerle dolayıysa eğlendi. Annelere gül ve çeşitli hediyelerin takdim edildiği programa Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan da katılarak tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

ANNELER AİLELERİYLE BİRLİKTE DOYASIYA EĞLENDİ

Sunuculuğunu Elif Güvendik'in yaptığı etkinlik, Prof.Dr. Arif Verimli ve Sahrap Soysal'ın keyifli sohbetiyle başladı. Daha sonra sahneye çıkan Çiçek Kızlar Fasıl Grubu da seslendirdiği bir birinden güzel eserlerle annelere unutulmaz bir gün yaşattı. Çocukların da unutulmadığı programda, çocuklar kukla gösterileriyle doyasıya eğlendi.

SADECE BUGÜN DEĞİL, HER GÜN ANNELER GÜNÜDÜR

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, pikniğe katılan anneleri selamlayarak başladığı konuşmasında, “Bugün Anneler Günü. Anneler bizim her şeyimiz. Bizi dünyaya getiren, büyüten, ömür boyu da kalbinde taşıyan, hem iyi hem de kötü günümüzde yanımızda olan sevgili annelerimiz. Aslında sadece bugün değil, her gün Anneler Günü’dür. Onların aklından ve fikrinden uzak olduğumuz bir gün de yok. Dolayısıyla annelerimiz hayatımızın her gününü ve anını kuşatıyor. Bugün de Anneler Günü vesilesiyle bir araya gelmiş olduk. Her şey annelerimiz için. Anneler sizi çok seviyoruz. Anneler Gününüz kutlu olsun ”ifadelerini kullandı.

Haberin galerisi için Tıklayınız...

Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız