800 öğrenci daha boğaz turu yapacak

A+
A-

Halıcıoğlu’nda bulunan Hoca İshak Efendi İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret eden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Okullarımızın ihtiyaçlarının giderilmesinin yanı sıra öğrencilerimizin katılabilecekleri sosyal aktivitelere de çok önem veriyoruz. Bu sayede Beyoğlu’nda liseden mezun olan bir öğrenci sosyal aktivitelerimiz sayesinde kendi çevresini, tarihini ve kültürünü tanımış olarak mezun oluyor.” dedi.

800 öğrenci daha boğaz turu yapacak
24-02-2017

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu’nda geleneksel hale gelen “Okul Buluşmaları”na ara vermeden devam ediyor. Halıcıoğlu’nda bulunan Hoca İshak Efendi İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek okul yönetimi, öğrenci ve velilerle bir araya geldi. Minik öğrenciler tarafından sevinç gösterileriyle karşılanan Başkan Demircan, okul bahçesinde öğrencilerle sohbet etti. Başkan Demircan daha sonra okulun toplantı salonunda öğretmen, okul aile birliği üyeleri, mahalle muhtarları, mahallelerden sorumlu meclis üyeleri ve veliler ile de bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.

800 ÖĞRENCİ BOĞAZ TURU YAPACAK

Öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda kendilerini sinemaya götürme söz veren Başkan Demircan, öğretmenlerin öğrenciler için talep ettiği Boğaz Turu’na da olumlu cevap verdi. Başkan Demircan’ın Hoca İshak Efendi Ortaokulu’nda eğitim gören 800 öğrencinin tamamını Boğaz Turuna götüreceklerini söylemesi okul yönetimi, öğrenciler ve öğretmenler tarafından büyük memnuniyetle karşılandı.

ÖĞRENCİLERİMİZ TARİHİNİ VE KÜLTÜRÜNÜ TANIMIŞ OLARAK MEZUN OLUYOR

Okul ziyaretlerine çok önem verdiklerini belirten Başkan Demircan, “İlçemizde bulunan okullarımızı ziyaret ederek okullarımızın eksiklerini tamamlıyoruz. Bizim için okullarımızın ihtiyaçlarının yanında öğrencilerimizin ihtiyaçlarını da karşılamak çok önemli. Onun için öğrencilerimizin katılabilecekleri sosyal aktivitelere çok önem veriyoruz. Öğrencilerimizin kendi doğup büyüdükleri semti, tarihi ve kültürel miraslarını yakından tanıması için Kefken Kampı, Kültür Gezileri, Boğaz Turları, tiyatro gösterimleri ve sinema gibi birçok sportif ve eğitici aktiviteler düzenliyoruz.  Hepsi öğrencilerimizin eğitimlerine katkı sunmak noktasında çok önemli bir yere sahip. Bu sayede Beyoğlu’nda liseden mezun olan bir öğrenci sosyal aktivitelerimiz sayesinde kendi çevresini, tarihini ve kültürünü tanımış olarak mezun oluyor. Bu da bizim için büyük bir gurur kaynağıdır.” dedi.

Haberin fotoğrafları için Tıklayınız...


Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız
Başkan

Beyoğlu Belediye Başkanı

Haydar Ali Yıldız