Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 
 

BEYOĞLU HAKKINDA

Beyoğlu, gezilecek yerleri ve tarihi mekânları ile oldukça zengin bir dokuya sahip tarihi bir semttir. Her sokağı ayrı bir dünya olan Beyoğlu’na ayak basar basmaz atmosferinin ve mimarisinin farkını hissedebilirsiniz. Dinamik ve modern yapısıyla İstanbul’un merkezinde yer alan semt, her köşesinde yaşamın birbirinden farklı renklerini barındırmaktadır.

Günümüzde kültür, sanat, iş, alışveriş ve eğlence merkezi olan Beyoğlu, 24 saat yaşayan ve nefes alan bir yapıya sahiptir. 19’uncu ve 20’nci yüzyılın mimari stillerini ve tanınmış mimarların imzalarını taşıyan yapıları tarihe tanıklık ederken bünyesinde pek çok müzeyi de barındırmaktadır. Farklı atmosferiyle oldukça büyüleyici bir yapıya sahip Beyoğlu’nda yer alan önemli tarihi yerler arasında Tünel, Galata Kulesi, Çiçek Pasajı, Galata Mevlevihanesi, Kamondo Merdivenleri, Tophane-i Amire, Aynalı Kavak Kasrı ve Saint Antoine Kilisesi gibi pek çok mekan bulunmaktadır.

Kültür ve tarihin buluşma noktası olan semt, aynı zamanda pek çok noktasından Boğaz ve Haliç manzaralarını da seyretmektedir. Nostaljinin tüm tatlarının deneyimleyebileceği, dünyada eşine az rastlanabilecek bir yerdir.Tarih kokan sokaklarında Türk veya Dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerini barındıran Beyoğlu, İstanbul’un her noktasına dağılan hızlı ulaşım ağı ile merkezi bir konumda yer almaktadır.

İş dünyasına ve finans merkezlerine de ev sahipliği yapan semt, aynı zamanda sahip olduğu otelleri, kongre ve fuar merkezleri ile de dünya çapında kongrelere, konferanslara, konserlere ve etkinliklere de ev sahipliği yapmaktadır. Pek çok yerli ve yabancı turisti misafir eden Beyoğlu, şehir hayatının kalbinin attığı yegâne yerdir.

 

Duyurular

 
 
 

İLETİŞİMSize nasıl yardımcı olabiliriz?

 
 

Beyoğlu Belediyesi Twitter'da

 
 
Foto GaleriBAŞKAN DEMİRCAN’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ SÜRPRİZİBAŞKAN DEMİRCAN’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ SÜRPRİZİ
&
KEDİ EVİ AÇILDIKEDİ EVİ AÇILDI
YABANCI DİL EĞİTİMİYABANCI DİL EĞİTİMİ
KODLAMA EĞİTİMİKODLAMA EĞİTİMİ
 
KonserlerKonserler
 
Sokak MüzisyenleriSokak Müzisyenleri
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi