Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Münir Özkul' un kızını duygulandıran sürpriz

05 Mayıs 2018

Cihangir Semt Konağında düzenlenen Pilav Günleri etkinliğinde sahneye çıkan anaokulu öğrencileri Hababam Sınıfı gösterisiyle büyük beğeni topladı. Minik öğrenciler gösterinin ardından Güner Özkul’a babası Münir Özkul’un fotoğrafını hediye etti. Güner Özkul sürpriz hediyesi karşısında duygu dolu anlar yaşadı.

 

Beyoğlu Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Semt Konakları Pilav Günleri bir birinden renkli etkinliklerle devam ediyor. Her gün ilçenin farklı noktalarında gerçekleştirilen etkinliklerin bu seferki adresi Cihangir Semt Konağı oldu. Semt Konağı öğrencilerinin gösterileri ile renkli görüntülere sahne olan ekinliğe, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Usta oyuncu Münir Özkul'un kızı Güner Özkul ve torunu Süreyya Özkul da katılarak öğrencilerin sahne performanslarını yerinde izledi.

MİNİK ÖĞRENCİLER’DEN GÜNER ÖZKUL’A SÜRPRİZ

Semt Konakları Anaokullarında eğitim gören minik öğrenciler Hababam Sınıfı gösterisiyle büyük beğeni topladı. Gösterinin ardından minik öğrenciler Güner Özkul’a babası Usta oyuncu Münir Özkul’un fotoğrafını hediye etti. Sürpriz hediye karşısında duygu dolu anlar yaşayan Güner Özkul minik öğrencilere teşekkür etti. Sahne gösterimlerinin sonunda Semt konaklarında eğitim alan Anaokulu öğrencileri Başkan Demircan’la birlikte keplerini havaya fırlatarak ilk mezuniyetlerini kutladılar. Daha sonra vatandaşlara pilav ve ayran ikramı yapıldı.

BEYOĞLU BÖYLESİNE İYİ SANATÇILAR ÇIKARTMAYA DEVAM EDECEK

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Cihangir’in çok önemli bir semt olduğunu belirterek “Cihangir; sanatçısı, bilim adamı, siyasetçisi, yazarı bol bir yer. Münir Özkul da kalbimizin derinliklerinde, buranın insanı. İnşallah cihangir, Beyoğlu böylesine iyi sanatçılar çıkartmaya devam edecek. Bugün Münir Özkul’un ailesi de burada. Ben kendilerine programımıza katıldıkları için teşekkür ediyorum. Cihangir Semt Konağımız güzel hizmetler vermeye başladı. Burası 400 çocuğa ve 2 bin 400 tane de yetişkine hizmet veriyor. Beyoğlu’nda burası gibi 15 tane Semt konağı var. 150 bin kişiye hizmet veriyoruz.” dedi.

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi