Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Genç sporcular Dragon Boat yarışlarında kıyasıya yarıştı

13 Mayıs 2018

Yüzlerce genç sporcu, İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen Dragon Boat yarışlarında kıyasıya yarıştı. Yarışların startını veren Başkan Demircan, “Gençlerimizle birlikte hem 19 Mayıs haftasını kutladık hem de çevremize, denizimize, İstanbul boğazımıza ve Haliçimize gösterilmesi gereken duyarlılığın altını çizdik.” dedi.

 

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği tarafından "Kürekler suya iniyor eğlence seni bekliyor" sloganıyla bu yıl 2’ncisi düzenlenen Dragon Boat Festivali Beyoğlu Sürtüce Sahilinde gerçekleştirildi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen festival, 50’ye yakın kulübün katıldığı Dragon Boat yarışları ile başladı. İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın başlama atışını yapmasıyla başlayan yarışlarda genç sporcular kıyasıya yarıştı. Katılımcılar yarışlarla birlikte Sütlüce Parkında kurulan alanda bir birinden eğlenceli sahne gösterileri ve eğlendirici kara etkinlikleri ile keyifli bir gün geçirdi.

GÜZEL, RENKLİ BİR GÖRÜNTÜYE SAHİP OLUYOR

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, çevreye ve denizlere karşı duyarlı olunması gerektiğini vurguladı. Başkan Demircan, “İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği’nin hedefi, İstanbul’un boğazında, Haliç’te temiz bir çevre duyarlılığını artırmak üzere insanlarımızın odak noktasını olabildiğince bu değerlerimizin üzerine toplamaktır. Hem 19 Mayıs haftasını, hem İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği’nin misyonunu bir araya getirmek gibi bir düşüncemiz vardı. Güzel, renkli bir görüntüye sahip oluyor. Bu vesileyle gençlerimizle birlikte hem 19 Mayıs haftasını kutladık hem de çevremize, denizimize, İstanbul boğazımıza ve Haliçimize gösterilmesi gereken duyarlılığın altını çizdik.” ifadelerini kullandı.

BÜYÜK ÖDÜL BOĞAZ KUPASI

Liseler, Üniversiteler, Belediyeler, Sivil Toplum Kuruluşları ve Spor Kulüpleri kategorilerinde gerçekleştirilen yarışlarda 1’inci olan sporcular gün sonunda düzenlenen yarışta Boğaz Kupası için mücadele ettiler.

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi