Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

140 Belediye Çalışanı Birlikte Doğum Gününü Kutladı

30 Kasım 2016

Beyoğlu Belediyesinde 140 çalışan doğum gününü birlikte kutladı. Belediye Sanat Galerisi’nde düzenlenen etkinlikte personel ile bir araya gelen Başkan Demircan, “Belediyemizin hizmetlerinden duyulan memnuniyetler yüzde yetmişlere varıyor. Bu memnuniyet hep beraber belediyemizin, sizlerin ürettiği hizmetlerin bir neticesidir. Bunu sizlerle başarıyoruz.” dedi.

 

Hayata geçirdiği insan odaklı projelerle Türkiye’de memnuniyet dermecesi en yüksek belediyelerinden birisi olan Beyoğlu Belediyesi, halkın takdirini kazanan çalışmaların gizli kahramanlarını unutmuyor. Belediye çalışanları için düzenli olarak doğum günü programları düzenleyen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Ağustos, Eylül ve Kasım aylarında doğan 140 belediye çalışanını da unutmadı. Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binasında düzenlenen doğum günü etkinliğinde çalışanlarıyla bir araya gelen Başkan Demircan, doğum günü pastası kesildikten sonra çalışanlarına hediyelerini verdi.

BU MEMNUNİYET ÜRETTİĞİMİZ HİZMETİN BİR NETİCESİDİR

Belediyenin çeşitli birimlerinde görev yapan 140 çalışanının doğum günlerini tek tek kutlayan Başkan Demircan, “İyi ki doğdunuz. Çocuklarınızlabirlikte nice güzel günler geçirmenizi temenni ediyorum. Hep beraber bu belediyeyi yönetiyoruz. Son ankete göre belediyemizin hizmetlerinden duyulan memnuniyetler yüzde yetmişlere varıyor. Bu memnuniyet belediyemizin ürettiği hizmetin bir neticesidir. Bunu sizlerle başarıyoruz. Emeklerinizden dolayı sizlere müteşekkiriz. İyi ki, varsınız.” dedi.

Belediye çalışanları da Başkan Demircan’a, kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler. Kutlama programı hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Haberin fotoğrafları için Tıklayınız...
 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi