Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Beyoğlu Hezarfen Anaokulu Açıldı

24 Eylül 2018

Beyoğlu’nda bu yıl hizmete açılan Beyoğlu Hezarfen Anaokulu ilk misafirlerini ağırladı. Yeni eğitim yılının başlamasıyla birlikte sınıfları dolduran minik öğrencilerin mutluluğu ve heyecanı görülmeye değerdi.

 

Beyoğlu’nda yıllardır kadınlara hizmet veren Kasımpaşa Semt Konağı’nın tarihi binası çocuklar için hazırlandı. Tarihi bina, 2018-2019 eğitim öğretim yılıyla birlikte Beyoğlu Belediyesi Hezarfen Anaokulu olarak eğitime başladı. 200 öğrenci kapasiteli Anaokulunda ilk kez ders başı yapan minik öğrencilerin mutluluğu ve heyecanı görülmeye değerdi.

TÜM ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE TEK MERKEZDEN KODLAMA EĞİTİMİ

Semt konakları bünyesindeki anaokulları da Beyoğlu Belediyesi Hezarfen Anaokulu şubeleri olarak tek çatı altında toplandı. 200 öğrenci kapasitesi Anaokulunda, okul öncesi eğitim çağındaki çocuklara algoritmik düşünme becerisini kazandırmak için Kodlama Atölyesi açıldı. Semt konaklarındaki anaokulu öğrencilerine de bu merkezdeki Kodlama Atölyesinde dönüşümlü olarak eğitim verilecek.

YENİ ANAOKULUNDAN VELİLER ÇOK MEMNUN

Beyoğlu Belediyesi Hezarfen Anaokulu velilerden de tam not aldı. Öğrenci velisi Burcu İlgin,
Anasınıfına ilk defa başlıyor bu sene çocuğum. Onun verdiği heyecan var çocuğumda da bende de. Çocuğum burada sosyalleşecek, arkadaşlıklar edinecek, paylaşımı öğrenecek. Eğitim ve öğretim hayatı içinde çok güzel olacağını düşünüyorum.” dedi.

ÇOCUKLARIN GELİŞİM ALANLARINA GÖRE BİR YOL ÇİZİYORUZ

Anaokulunda 3 ile 5 yaş arası çocuklara eğitim vermeye başladıklarını belirten Anasınıfı Öğretmeni Büşra Taştemel ise,“Anasınıfımızda tüm çocukların gelişim alanlarına göre bir yol çiziyoruz ve bu şekilde ilerliyoruz. Bunların içerisinde Okuma-Yazma etkinlikleri var, çizgi çalışmaları var, dil gelişimi var, sosyal etkinlikler var. Bu şekilde devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi