Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

24 Tapu Daha Hak Sahiplerini Buldu

08 Şubat 2016

Okmeydanı’nda 24 tapuyu daha hak sahiplerine kendi elleriyle teslim eden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, ” Ne gerekiyorsa biran önce yapalım biz dönüşüm için hazırız. Önümüzdeki yıldan itibaren uzlaşma sürecini başlatmayı hedefliyoruz.” dedi.

 

Beyoğlu’nun 50 yıldır devam eden tapu sorununu çözen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında mülkiyet hakkı kazanan hak sahiplerini evlerinde ziyaret ederek tapularını vermeye devam ediyor. Fetihtepe Mahallesi ile Keçicipiri Mahallesi’nde Sbir eve misafir olan Başkan Demircan, 24 tapuyu daha hak sahiplerine teslim etti.  Vatandaşların kentsel dönüşümle ilgili sorularını da cevaplandıran Başkan Demircan, evleri tek tek dolaşarak vatandaşlarla bir araya gelmekten çok mutlu olduğunu söyledi.

BİZ DÖNÜŞÜM İÇİN HAZIRIZ

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, ‘Vatandaşlara gelin tapunuzu bir an önce alın,’ çağrısında bulunarak, “Ne gerekiyorsa biran önce yapalım biz dönüşüm için hazırız. Bu güne kadar yaklaşık 6 bin’e yakın tapu vermiş bulunmaktayız. Sizden gelen talepler doğrultusunda bir taraftan tapu verirken diğer taraftan da dönüşüm için boş durmayıp hazırlıklarımızı tamamladık. Önümüzdeki yıldan itibaren uzlaşma sürecini başlatmayı hedefliyoruz.” dedi.

Haberin fotoğrafları için Tıklayınız...

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi