Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

2. Bölge Belediye Başkanları Beyoğlu’nda toplandı

15 Eylül 2017

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın ev sahipliğinde Beyoğlu’nda bir araya gelen İstanbul 2. Bölge Belediye Başkanları, bölgelerinde yaşanan gelişmeler ve atılabilecek yeni adımlar ile ilgili fikir alışverişinde bulundular.

 

İstanbul 2. Bölgede bulunan AK Partili Belediye Başkanları düzenlenen rutin toplantılarla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmaya devam ediyor. Her ay farklı bir ilçede gerçekleştirilen toplantıların bu seferki adresi Beyoğlu oldu.  Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın ev sahipliğinde İstanbul Ticaret Odası'nda gerçekleştirilen istişare toplantısına; Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir,  Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu ile Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner katıldı. AK Parti İstanbul Yerel Yönetimler Başkanı Ahmet Cin ile AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Harun Muş'ta toplantıya katılanlar arasında yer aldı.

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

Konuklarını karşılayan Başkan Demircan, toplantıya ev sahipliği yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Halka daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için her ay düzenli olarak bu tür istişare toplantılarında bir araya geldiklerini de belirten Başkan Demircan, toplantıya katılan Belediye Başkanlarına teşekkür etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda belediye başkanları 2. bölgede yaşanan gelişmeler, hayata geçirdikleri projeler ve atılabilecek yeni adımlar ile ilgili fikir alışverişinde bulundular.

 

Fotoğraf Galerisi

&
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi