Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Yaz Spor Okulları kayıtları başladı

Beyoğlu Belediyesi Yaz Spor Okulları

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte Beyoğlu Belediyesi Yaz Spor Okulları da kayıtlarına başladı. 7 - 14 yaş arasındaki çocuklar için 9 farklı branşta eğitimin verileceği spor okullarında öğrenciler, Futbol, Basketbol, Voleybol, Satranç, Savunma Sporları, Jimnastik, Masa Tenisi, Yelken ve Yüzme branşlarından istediği herhangi birini tercih edebilecek. Eğitim için gerekli olan tüm materyaller ise Beyoğlu Belediyesi tarafından öğrencilerimiz için ücretsiz bir şekilde temin edilecek.

Öğrencilerimiz yaz spor okulları sayesinde kötü alışkanlıklardan uzak duracak, teknoloji bağımlılığının önüne geçerek yeni arkadaşlıklar kurup takım halinde spor yapacak ve yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirerek verimli bir şekilde tamamlayacaklar. Özel spor salonları, okul spor salonları, Beyoğlu Belediyesi Semt Konaklarında yer alan spor sınıfları dahil toplamda 34 spor tesisinde gerçekleştirilecek olan yaz spor okullarımızda öğrencilerimizi, alanlarında uzman eğitmenler hem bilgilendirecek hem de mücadele ruhunu dostluk çerçevesinde aşılayarak geleceğin sporcularını yetiştirecekler.

Beyoğlu Belediyesi Yaz Spor Okulları' na katılmak isteyen öğrencilerin, okul idarelerinden, Gençlik Merkezlerimiz ya da Semt Konaklarımızdan aldıkları başvuru formunu ailelerine imzalatarak, yine aynı noktalara teslim etmeleri yeterli olacak.

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi