Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Beyoğlu Belediyesi Kültür Sanat 2013

Beyoğlu’na yakışan etkinlikler

İstanbul’un ve ülkemizin önemli kültür-sanat merkezlerinden olan Beyoğlu’nda başkanlık yapmak gerçekten bir zevk ve ayrıcalık. Belediyedeki mesai arkadaşlarımın, özellikle de kültür ekibimizin benimle aynı kanaati paylaştığını düşünüyorum.

Çünkü Beyoğlu bir “dünya sahnesi”. Tüm asırlarda, insanlığı birleştiren bir muhit. Yüzlerce yıldan beri, dünyanın bütün dillerinin konuşulduğu, bütün renklerin, güzelliklerin kendine yer bulduğu model bir havza… İşte bu yüzdendir ki; Türkiye’de kültür-sanat etkinlikleri en çok Beyoğlu’na, bizim şehrimize yakışıyor.

Biz de Beyoğlu Belediyesi olarak; kadim şehrimizin hayat ağacını yıllardır kültürle, sanatla besliyor, medeniyetler sahnesinin ışıklarının canlı kılmasına, sürekli yanmasına katkı sağlıyoruz. 2014’de de zengin programlarla canlı tutmayı, yüzyıllara dayanan köklü birikimini daha da artırmayı zevkle sürdüreceğiz.

Kalitemizin ve başarımızın sırrı işimizi sevmemizden, heyecanımızı kaybetmememizden kaynaklanıyor. 2013 yılını birbirinden renkli ve güzel yerel, ulusal ve uluslararası yüzlerce etkinlik hazırlayarak başarıyla tamamlayan güçlü kültür ekibimiz 2014’e de hazır. Hep birlikte bu yıl da halkımızın beğeneceği önemli kültürel-sanatsal etkinliklere ve yeniliklere imza atarak Beyoğlu’nda sanat bilincini daha üst seviyelere taşıyacak, toplam kaliteyi artıracak, sosyal yaşamı daha da hareketlendireceğiz.

Değerli sanatseverler;

2014 yılının başta Beyoğlu olmak üzere ülkemiz ve dünyamız için barış ve huzur getirmesini diliyor, ilçemizin her tarafına yayılan zengin etkinliklerimizde sizleri yine aramızda görmek dileğiyle selam ve sevgilerimi sunuyor, bu faaliyetlerimizde emeği geçen tüm müdürlüklerimize teşekkür ediyorum.

Ahmet Misbah DEMİRCAN
Beyoğlu Belediye Başkanı

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi