Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

2012 Kültür & Sanat Faaliyet Kataloğu

Yeni yıl, yeni umut, yeni başlangıç

2012 yılını geride bırakıp yepyeni umutlarla 2013’e giriyoruz. Her yeni yıl yeni bir ümit, yeni bir başlangıçtır. 2013 yılının başta Beyoğlulu hemşehrilerim ve belediye personelim olmak üzere tüm milletimiz ve insanlık için barış, güzellik ve mutluluk getirmesini diliyorum. Bu vesileyle bir yıllık icraatımızın bir değerlendirmesini yapmak istiyorum.

Öncelikle yıl içinde iki büyük sempozyumu başarıyla gerçekleştirmenin gurur ve mutluluğunu yaşadığımızı bilmenizi isterim. Bazı üniversiteler ve sivil toplum kuruluşlarıyla ortaklaşa düzenlediğimiz “Uluslararası Sosyal Politikalar" ve "Beyoğlu’nu Kuran Sultan: Beyazıt-ı Veli Han” sempozyumlarımız oldukça geniş katılım ve güzel yansımalarla sona erdi.

Bu yaz Tepebaşı’ndan Hasköy sahiline aktardığımız Ramazan programımız büyük ilgi gördü. Değerli sanatçılarımızın programlarıyla renklenen sahil, hemşehrilerimizce her akşam dolduruldu. Ayrıca gerçekleştirdiğimiz mahalle iftarlarımız, vatandaşlarımızla her akşam buluşarak yeniden kucaklaşmamıza vesile oldu.

Kültür Kenti Vakfı’mızla birlikte düzenlediğimiz “3.Kültürlerarası Sanat Diyalogları”na bu yıl Asya, Afrika, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’dan toplam 20 ülke, 33 şehir katıldı; 10 gün 10 gece birbirinden renkli 73 etkinlik sergilendi.

Üyesi olduğumuz Eurocities-Avrupalı Kentler Birliği ile ortaklaşa hazırladığımız “Eurocities Şehirlerde” başlıklı uluslararası konferans, Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nde gerçekleşti. Etkinlik, Eurocities Genel Sekreteri Paul Bevan’ın yanı sıra Avrupa ve Türkiye’den 40’ın üzerinde belediye temsilcisinin katılımı ile yapıldı. Uluslararası Roman Konferansı "Romanlar 2012 Beyoglu" yurtdışından 121 akademisyen ve uzmanın katılımıyla ve düzenlenen renkli etkinliklerle gerçekleştirdi ve büyük yankı uyandırdı.

Kısacası 250’yi aşan etkinlikle çok hareketli, dolu dolu, başarılı bir yılı daha geride bırakmanın sevinci ile bütün hemşehilerimi selamlıyor, Beyoğlu sevdamızın hiç bitmeyeceğini, hizmetlerimizin de artarak süreceğini müjdeliyorum.

Ahmet Misbah Demircan
Beyoğlu Belediye Başkanı

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi