Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Gençlerin Aradığı Ne Varsa, Beyoğlu’nda Fazlası Var!

Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi 2017 Kurs Kayıtları

Gençlerin kültürel, sosyal ve sanatsal gelişimlerinin desteklendiği Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezlerinde bu dönem 19 farklı branşta eğitim verilecek. Beyoğlu’nda ikamet eden ya da öğrenim gören 15 ila 30 yaş arasındaki gençlerin katılabileceği kurslar, ücretsiz ve sertifikalı olacak. 

Müziğe ilgi duyan ve yeteneğini bu yönde perçinlemek isteyen gençler, Keman, Gitar, Ney, Bağlama, Horon ve Kemençe kurslarından birini tercih edebilecek. Yeni bir dil öğrenmek isteyenler ise İngilizce, Arapça, İspanyolca ile geçen yıl ilk kez verilen ve gençlerin büyük ilgi gösterdiği İşaret Dili arasından birini seçebilecek. Üniversiteye hazırlanan gençler için Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler derslerinin verileceğiÜniversite Hazırlık Kursu, Şişhane’deki Gençlik Merkezi’nde 3 grup ve Okmeydanı’ndaki Gençlik Merkezi’nde bir grup olmak üzere 4 farklı grupta verilecek.Kukla Atölyesi, Fotoğrafçılık, Gençlik Tiyatrosu ve Gençlik Korosu branşları, kurs boyunca öğrendiklerini merkezlerimizde sergilemek ve sunmak isteyen gençler için alternatif olacak. Yaklaşık 8 ay boyunca devam edecek olan kurslardan mesleki anlamda yararlanmak isteyenler, Grafik Tasarım, Web Tasarım, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve Bilgisayar kursları arasından seçim yaparak, düzenli devam etmeleri ve sezon sonunda yapılacak sınavda başarılı olmaları durumunda alacakları sertifikaları kullanabilecekler. 

Nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma fotokopisi ya da öğrenci belgesi ve 1 vesikalık fotoğrafınız ile birlikte Gençlik Merkezi’ne gelerek başvuru yapabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi