Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Beyoğlu Belediyesi Stratejik Plan 2015-2019

Yerel yönetimlerin, hücresel demokrasinin önem kazandığı, öne çıktığı bir dönemde yaşıyoruz.

Gelişmiş ülkelerden ziyade, artık marka şehirlerden söz ediliyor.Birçok bakımdan kentler, ülkelerden daha popüler, daha cazip hale geliyor.İstanbul, Milano, Mekke, Paris, Berlin, Kahire, Tokyo, Barselona gibi şehirler şu veya bu bakımdan dalda küresel başkent niteliği taşıyorlar.

Beyoğlu’ndaki belediye çalışmalarını, bu kentlilik bilinci içinde yürütüyoruz. Böylesine tayin edici bir çaba, doğal olarak bir strateji, planlama ve ön hazırlık gerektiriyor. Beyoğlu’na hem bir ufuk çizmek, hem de o ufka doğru emin bir şekilde ilerlemeyi gerektiriyor. Belediye olarak, Beyoğlu’nun marka değerini yükseltmek,küresel bir cazibe merkezi niteliğini pekiştirmek için çalışıyoruz.

Çalışmalarımızı gerçekleştirirken şehrin yapı hücresi olarak mahalleyi kabul ediyoruz. Mahallelerimizin yaşam kalitesini artırarak, Beyoğlu’nun yaşam kalitesini artıracağımıza inanıyoruz. Kentsel yenileme, sosyal hizmetler ve kültürel faaliyetler başta olmak üzere, bütün projelerimizi Beyoğlu’nun trend belirleme özelliğini dikkate alarak yapılandıracak, yenilikçi hizmet modelimizi geliştirerek sürdüreceğiz. Beyoğlu’nun tarihi ve kültürel mirasını yaşatarak korumanın yanında, vatandaşlarımızın bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını dikkate alarak şehrimizi yeniden kurmaya devam edeceğiz. Bilgi teknolojileri, inovatif uygulamalar, İstanbul ve Türkiye’nin gelecek vizyonu rehberimiz olacak.

Hedefimiz, Beyoğlu’na, Türkiye’ye ve giderek insanlığa katkı sağlayacak değerler üretmektir. 2015-2019 döneminde izleyeceğimiz rota budur.

İşimizin vazgeçilmez iki özelliği vardır: Şeffaflık ve katılımcılık. Vatandaşın bilgisine ve katılımına açık belediyecilik, yerel demokrasi idealinin ayrılmaz unsurlarıdır. Bugüne kadar, bu iki hususta tüm Türkiye’ye model teşkil eden yaklaşımlar geliştirdiğimiz için ayrıca memnuniyet duyuyorum. Tüm çalışma arkadaşlarıma, bugüne dek kolektif olarak gösterdikleri üstün gayretlerinden ötürü teşekkür ediyorum.

Bundan sonra ise performansımızı daha da arttırarak,

Beyoğlu’nu daha aydınlık bir geleceğe hep birlikte taşıyacağımıza bütün kalbimle inanıyorum.

Selam, sevgi ve saygılarımla.

Ahmet Misbah Demircan 
Beyoğlu Belediye Başkanı

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi