Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Anadolu’nun Sanatları Sergisi

Kültür ve sanatın merkezi Beyoğlu, 2018 yılı geleneksel Ramazan etkinlikleri kapsamında, Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi Salonu’nda, Klasik Sanatlar Derneği’nin çok önemli sergisine ev sahipliği yapacak!

Ana yurdumuz Orta Asya’da var olan birçok sanatımız, Anadolu’ya ulaşana kadar farklı kültür ve medeniyetlerin sanatlarıyla etkileşimde bulunarak tekâmülünü sürdürmüş, çeşitli inanç sistemlerine dayalı formların eklenmesiyle gelişerek farklı boyutlar kazanmıştır.

Günümüz insanının medeniyet tasavvuruna etki etmeyi ve nasıl büyük bir medeniyetin torunları olduğumuzu dünyaya hatırlatmayı görev edinen Klasik Sanatlar Derneği, aynı zamanda hayatın içindeki çarpıklıklara ve manevî hastalıklara en güzel reçeteyi yazan klasik sanat eserlerinin şifa sunmaya devam etmesini ve yeni nesillere taşınmasınısağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türk kültür ve sanatlarımıza önemli katkı sağlayacak olan sergi, Ramazan etkinliklerinde zengin içeriği, muhteva ve sanatkar sayısı bakımından büyük katılımlı olarak gerçekleştirilecektir. Klasik Sanatlar Derneği, bu sergiyi 2018 yılı Ramazan etkinlikleri kapsamında Beyoğlu’nda gerçekleştirmekten büyük mutluluk duymaktadır.

Sergimiz, 05 Haziran- 30 Ağustos 2018 tarihleri arasında ziyaret edilebilinir.

Yer: Beyoğlu Belediyesi Başkanlık Binası Sergi Salonu

Sergi Açılışı: 5 Haziran 2018 Salı

Saat:19.30

Adres: Şahkulu Mah. Meşrutiyet Cad. No:121 Şişhane 

Tel:0212-2492610

Ziyaretçi saatleri: Pazar hariç  Pazartesi-C.tesi arası 09.00-18.00 arası açıktır.

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi